|
Baotian Rebel49 - Variobus?
Een goedeavond =)
Ik bezit nu al een jaartje een Baotian Rebel49. Die sportuitvoering met de terugloopuitlaat. Mooi dingetje, loopt prima. Onderhoud gebeurt door mijn vader en gaat beter dan bij de dealer.
De scooter loopt nu netjes 29 op de teller en is volkomen standaard.
Ik weet dat de scooter met het onderbreken van de CDI bij mij rond de 65 loopt. Dit is echter niet wat ik wil, niet omdat ik geen zin heb in een boete, maar gewoon omdat ik mezelf niet dood wil hebben.
Helaas, is het wel zo dat 29 km/h begint te vervelen na een tijdje, vooral als je elke dag een uur op je scooter zit. Dan is een km of 35 (33,34) een stuk prettiger! Omdat je iets harder gaat voelt het toch iets sportiever.
Ik heb ergens gehoord dat als je een gladde variobus laat plaatsen, hij als het ware harder gaat bij de 4400(?) toeren waarop hij begrenst is(als ik het juist heb.) Is dit waar of niet?
Veiligheid staat bij mij toch wel op 1, vandaar geen 60/70km!
Roze draadje lostrekken en er een schakelaar opzetten is voor mij ook geen optie =)
Als iemand het antwoord heeft op deze vraag, dan zou ik het graag horen!
Alvast bedankt,
Joey
|