Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tjebbe
Met een grotere hoofdsproeier ga je dit probleem niet oplossen. Naarmate het kouder wordt gaat het moeizaam opwarmen alsmaar erger worden. Daarvoor kan je het beste een grotere (maat 38) stationairsproeier plaatsen. Wel daarna opnieuw stationair afstellen.
Een grotere hoofdsproeier kan op zich geen kwaad als de variobus vervangen is. 82 zou ongeveer goed moeten zijn.
|
hoi Tjebbe.
Heb je raad opgevolgd sproeier 82 erin gedaan en stationairsproeier 38 het heeft allemaal wel iets geholpen maar nog niet genoeg.
Ik heb de carb opnieuw afgesteld.met het afstellen was er weinig te merken toen ik aan het luchtstel schroefje draaide ik merkte alleen wat als ik hem helemaal indraaide.
Ik wou het luchtfilter sponsje schoonmaken maar dat kon niet want er zit geen sponsje in maar zo'n soort iets wat ook in auto's zit weet niet wat het is karton of zoiets het ziet er wel orgineel uit.
Heb je nog suggesties?
vast hartelijk bedankt
groetjes Eric