|
Speedfight 2 (start)problemen
Hoi allemaal
Ik heb een speedfight 2 LC 15000 km gelopen
rijdt verder prima alleen ik heb wat probleempjes:
De elektrische start werkt niet lekker. 's ochtends als de elektrische start probeer dan vonkt hij heel traag (1 keer kicken en hij loopt) en als ik dan een stuk heb gereden vonkt hij veer gewoon snel en start hij gewoon elektrisch. denk dat het met de accu te maken heeft. 's middags als hij een tijd buiten heeft gestaan start hij ook niet elektrisch (soms) maar hij vonkt wel snel. als ik 's middags na school de kickstart gebruik moet ik ongeveer 5 keer kicken voordat hij aan is. Hoe kan ik mijn elektrische start weer goed laten werken? kan het ook aan de choke liggen?
Nog iets anders, na een val (is al een tijd geleden) is mijn speedfight wat zenuwachtig met hobbels. Ik ben een tijd geleden ook iets te hard op een hoge drempel geklapt (zag hem niet). zou dit aan de voorveer kunnen liggen (achterveer is goed)? misschien dat een andere voorveer dit oplost?
Als laatste, mijn temperatuurmeter werkt al een paar maanden niet meer. volgens mij koelt hij wel gewoon goed aangezien ik geen problemen ondervind. Is dit erg? hoe kan ik dit oplossen? ik zie hem wel graag weer werkend :) Hoe kan ik deze maken?
Ik moet er wel bij zeggen dat ik een leek ben op scootergebied, maar ik begin het te leren :)
Alvast bedankt!
Jasper
|